I. Családi piknik 2023

„Míg egy generáció fákat ültet, addig a másik az árnyékot élvezi!” /Kínai közmondás/
Április 22-én megtelt a játszótér élettel. Gyerekzsivajtól volt hangos a falu. Lufik, légvár, arcfestés, közös játékok, palacsinta és limonádé várta a kicsiket és nagyokat az I. Családi Pikniken.
A Petőfi 200 kapcsán versidézetekkel „töltött” lufik elengedése után a legkisebbekre figyelt mindenki.
A 2022-ben születettek tiszteletére elültetésre került a Születés fája, mely mellé egy tábla is került a gyermekek nevével, megörökítve ezt az eseményt az örökkévalóságnak.
-„Ezek a gyermekek ostffyasszonyfaiak, s azok is maradnak, bárhová is sodorja őket az élet rögös útja. Itt, otthon vannak.”- mondta köszöntőjében Kovács-Bagics Dóra alpolgármester asszony.
A köszöntő után Garas Krisztina lelkésznő és Mikulyák László plébános úr megszentelte a Vérszilva fát, majd ezután végre gyermekek vehették birtokba a játszóteret, és önfeledt játék kezdődhetett.
Reméljük, hogy a késő délutánba nyúló eseményen mindenki jól érezte magát.
Köszönjük mindenkinek, aki jelenlétével megtisztelte az eseményt, köszönjük a szervezők munkáját.
Köszönjük az Egyházak képviselőinek, hogy elfogadták a felkérésünket.
Találkozzunk jövőre ugyanitt, ugyanekkor!